SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 22 842 08 00

Eventy / Imprezy integracyjne

Wspieramy naszych Klientów w budowaniu relacji z ich Partnerami Biznesowymi oraz poprawiamy komunikację wewnątrz firmy. Dzięki doświadczeniu planujemy scenariusz imprezy dopasowany do profilu firmy i założonego celu. Nasze imprezy posiadają zawsze oryginalny temat przewodni, który przeplata się przez całe wydarzenie, począwszy od projektu zaproszenia, po wybór miejsca, część oficjalną oraz imprezę wieczorną. Naszym główny celem jest stworzenie niezwykłej atmosfery na imprezach, aby każda pozostała w pamięci uczestników, co przekłada się na późniejsze relacje z Klientami.


Konferencje i warsztaty

Pomagamy firmom w kompleksowym przygotowaniu i obsłudze spotkań, począwszy od wynajęcia sali i wszelkiego niezbędnego sprzętu, aż po zapewnienie atrakcji w trakcie i na zakończenie spotkania. Przygotujemy każdy typ wydarzenia, wspólnie określimy cel i grupę docelową oraz wesprzemy naszym doświadczeniem we wszystkich aspektach planowanych wydarzeń. Posiadamy doświadczenie obejmujące profesjonalne przygotowanie sal konferencyjnych w różnych miejscach – bardziej i mniej typowych. Posiadamy bogatą bazę hotelową, w każdym miejscu wypracowaliśmy korzystne upusty cenowe dla naszych Klientów. Zapewniamy zaplecze techniczne i audiowizualne, tłumaczenia oraz fachowy personel.

Wspólne gotowanie

To pomysł na wspólne spędzenie czasu w luźnej i niezobowiązującej atmosferze. Podczas warsztatów uczestnicy przygotowują wspólnie dania pod okiem znanego Szefa Kuchni. Mają okazję zapoznać się ze specyfiką potraw i składników dań z wybranego kraju oraz poznać sposoby ich przygotowywania. Grupy otrzymują produkty, z których przygotowują potrawę, stroje kuchenne. Całość jest zwieńczona wspólną kolacją przy winie podczas której uczestnicy spożywają owoce wspólnej pracy. Warsztaty można łączyć z innymi wydarzeniami np. szkoleniami lub też mogą być Współpracujemy z ekspertami i trenerami z wielu dziedzin: począwszy od technik sprzedaży do technicznych i finansowych.